مفید وردپرس

۶ مطلب در خرداد ۱۴۰۱ ثبت شده است

برنامه فیزیکی هتل فضاهای باز برای اوقات فراغت و نمایشگاه های فرهنگی

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۲۰ ب.ظ

برنامه فیزیکی هتل فضاهای باز برای اوقات فراغت و نمایشگاه های فرهنگی تشکیل شده نزدیک به شهر باستانی Xi'an است و در دامنه کوه Taibai، که قله اصلی Qinling است، قرار دارد. این مجموعه ای است که از هتل های استراحتگاهی،برنامه فیزیکی هتل این مجموعه از شرق به غرب 73 متر و از شمال به جنوب 120 متر امتداد دارد. این یک ساختمان نمادین است که بر روی یک رودخانه تاریخی قرار دارد و ایده های شهرسازی سیستم لیفانگ را از سلسله های تانگ و سونگ تداعی می کند. هر ساختمان فردی از این ایده ها الهام گرفته شد، سپس با طراحی مجدد تفسیر و اصلاح شد.برنامه فیزیکی هتل مساحت سایت کمی کمتر از 10000 متر مربع است، کل ساختمان 14500 متر مربع است که شامل یک هتل بوتیک (6300 متر مربع)، یک سالن نشیمن (4500 متر مربع) و یک سالن نمایشگاه هنری (2000 متر مربع) است
یک ضرب المثل چینی وجود دارد که می گوید: به ماه برسید، طوری پیش بروید که گویی کوهی وجود ندارد . با الهام از این ضرب المثل، ووشانجو پروژه ای با ایده آل های معماری است.برنامه فیزیکی هتل ایده آل این است که یک اثر طراحی احساسی ایجاد کنید که زیبایی شناسی، شعر، علوم انسانی و فلسفه زندگی را ادغام کند.
«وو» در «ووشانجو» نمایانگر جنبه‌های مختصر، طبیعی، ساده و مینیمالیستی هنر شرقی است که از جنبه‌های طبیعی کوه تایبای نیز هست. این طرح یک دادگاه تایبای ایجاد می کند، جایی که می توان به بالای پشت بام بالا رفت، به کوه ها نگاه کرد، مراقبه کرد یا از آرامش و فضایی که طبیعت ارائه می دهد لذت برد. دیوار دایره‌ای سفید و حوض، منظره‌ای را ایجاد می‌کند که شبیه یک نقاشی منظره جوهر مدرن در مقیاسی اغراق‌آمیز است که حس ذن و آرامش را برمی‌انگیزد.
این طرح به چیدمان شهری سنتی چینی "لی، میدان، کوچه، شهر"، همراه با تکنیک انباشته عمودی پایبند است. این تکنیک‌ها، 57 اتاق بوتیک هتل، بارهای کتاب، اتاق‌های چای، مرکز هنری و استخرهای شنای بی‌نهایت را در بخش‌هایی از حیاط ادغام می‌کنند.
با استفاده از یک شبکه شطرنجی اولیه، رابطه بین عمودی و افقی را دوباره تعریف می کنیم. این طرح منعکس کننده تداوم ایده شهرسازی سنتی با زبان طراحی معماری مدرن است.
این طرح یک دادگاه دایره ای دایره ای به قطر 36 را معرفی کرد که به عنوان بدنه اصلی ساختمان، راهرو و حیاط را به هم متصل می کند. فضای باز قاب‌بندی شده تایبای کورت،برنامه فیزیکی هتل مکان مناسبی برای تماشای منظره‌ها برای لذت بردن از منظره کوه و آرامش از راه دور فراهم می‌کند
مجموعه ای از پنجره های ریتمیک نور و سایه را در داخل ساختمان محدود می کند. در ارتباط با نور و سایه ایجاد شده توسط دیوار توخالی آجری مشبک، نور خورشید و سایه‌های درختان به زیبایی در سطح دیوارها باقی می‌مانند و در داخل و خارج ساختمان ظاهر می‌شوند و عمق فضا را غنی می‌کنند. همه اینها فضایی مملو از آرامش ایجاد می کند و Zen.Wushanju الهامات جدیدی را به زندگی در این دوران می بخشد!هتل ادن آمستردام را می توان Grand Dame نامید. این هتل در بهار امسال با یک دکوراسیون جدید به سبک بوتیک شروع به کار کرد که شامل یک لابی کاملاً بازسازی شده، بار-رستوران مرکز استیج و بار-سالن موسیقی هتل و استودیوی ضبط Obsidian است. وقتی به عنوان مهمان وارد هتل می شوید، در نهایت در یک دیگ ذوب واقعی محله قرار می گیرید.برنامه فیزیکی هتل شما از رامبراندپلین پرهیاهو به سمت آرامش آمستل در طرف دیگر هتل حرکت می کنید. با استفاده از ساختار تاریخی بنا، فضاهای مختلف به یک کل تبدیل شده اند.
مناطق مختلفی ایجاد شده است که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند. لابی Eden پر جنب و جوش و رنگارنگ است و فضایی گرم و دلپذیر دارد. به جای یک مینی بار سنتی در اتاق، یک مینی سوپرمارکت خودکفا با طیف گسترده ای از نوشیدنی ها برای هر زمانی از روز وجود دارد. در وسط سنتر استیج قرار دارد، شامل یک بار بزرگ، یک غذای تقریباً خودکفا - و ظاهری مجلل که مهمانان را به تاریخ تئاتر پر جنب و جوش منطقه می برد. بار هتل Obsidian فضای یک بار گوش دادن به سبک وینیل توکیو را ارائه می دهد، این یک نقطه استراحت است که موسیقی در آن مرکز است.این هتل در بپو، ژاپن است. مالک یک شرکت مسافرخانه سنتی است که در سال 1900 در این شهر تأسیس شد. این شرکت بر روی صخره ای مشرف به چشم انداز شهری بخار آب گرم و خلیج بپو قرار دارد. همه اتاق های مهمان دارای حمام چشمه آب گرم آزاد هستند. ما آن را برای کسانی طراحی کردیم که خواهان ظهور یک فرهنگ جدید مرتبط با تاریخ،برنامه فیزیکی هتل فرهنگ و طبیعت محلی هستند. بزرگترین ویژگی آن معماری و فضاهای «مخصوص سایت» است. آن‌ها افراد را به تعامل تشویق می‌کنند و هتل به‌عنوان یک پایگاه اجتماعی جدید عمل می‌کند.

امروزه در هر جای جهان جهانی شده تقریباً می توانیم به همین راحتی دست پیدا کنیم، در حالی که فضای هتل ها کلیشه ای شده و «همگن سازی» در شهرهای محلی در حال پیشرفت است. در بسیاری از نقاط، منحصر به فرد بودن منطقه در حال ضعیف شدن است و ارزش سفر در حال کاهش است. ما می خواستیم از طریق تحقق این هتل این وضعیت را تغییر دهیم.

با ارزش ترین منبع بپو، چشمه آب گرم است و منشاء آن را می توان در کوهزایی جستجو کرد. ما می خواستیم با شروع به فکر کردن در مورد طراحی از زمین منحصر به فرد این منطقه که در زمان زمین شناسی متولد شده است، یک معماری مشخصه جدید از منطقه را درک کنیم. با فرض کنده کاری دیوارها از زمین لکه گسل، حفره هایی مانند حفر غار در دیواره های دسته جمعی ایجاد می شود تا فضایی ایجاد شود که در آن یک فضا و فضای دیگر یا داخل و خارج به هم متصل شوند.

این هتل دارای 33 اتاق عمومی، 2 سوئیت دوبلکس، لابی، کافه و بار، استودیو چند منظوره و فضاهای تراس می باشد. آنها با "فضای کوچه" نیمه باز به هم متصل می شوند که در آن محورهای عمودی و افقی به طور پیچیده ای را قطع می کنند. هنگام قدم زدن در اطراف، از طریق سوراخ‌هایی در دیوارها به چشم‌انداز قاب‌بندی شده متصل می‌شوید و نورها و صداهایی را که در آن نفوذ می‌کنند احساس می‌کنید. این یک تجربه فضایی است که یادآور زمان زمین‌شناسی است و با تجربه قدم زدن در کوچه‌های مرکز شهر قدیمی بپو همپوشانی دارد.

دیوارهای دسته جمعی با قرار دادن بتن رنگ آمیزی شده با اکسید آهن در قالب مخصوص ساخته شده از چوب های سرو تولید محلی ساخته شده اند. تن رنگ با مراجعه به طبقات و سنگ های زمین تنظیم شد. پدیده هایی مانند شکوفه، ناهمواری و بریدگی مفاصل به طور مثبت به عنوان بیان پذیرفته شد. مصالحی مانند چوب و گچ از نزدیکترین منطقه ممکن انتخاب شدند.برنامه فیزیکی هتل فلز با واکنش با چشمه آب گرم تمام شد. با ابداع نحوه ساخت معماری و انتخاب مصالح، سعی کردیم ارزشی خلق کنیم که بدون مراجعه به آنجا نمی توان آن را تجربه کرد.در طول قرن هجدهم "Alte Posthalterei" یک نام آشنا بود: ماری آنتوانت، ناپلئون، شاهزاده مترنیخ، زار نیکولاس اول و بسیاری دیگر در مسیر شلوغ سفر از وین به پاریس در آنجا استراحت می کردند. مجموعه ساختمان های تاریخی برای مدت طولانی متعلق به خانواده بوده است. OTT ARCHITEKTEN با اشتیاق فراوان این چالش را پذیرفت تا زندگی را به ساختمان حفاظت شده تاریخی به عنوان یک مکان رویداد مدرن متشکل از یک هتل و یک رستوران بازگرداند.

تاریخچه افرادی با پیشینه ها و طبقات اجتماعی مختلف که شب را زیر یک سقف سپری می کردند، موتیف اصلی طراحی داخلی بود. اولریکه سیگر، معمار مفهوم داخلی خود، داستانی از تجمل بیش از حد اشراف و همچنین سادگی زندگی مردم عادی را بیان می کند. به این ترتیب نزدیک به 70 اتاق هتل به دو دسته «اتاق شاهزاده ناپلئون»، «اتاق اشراف» و «اتاق کالسکه» تقسیم و بر این اساس طراحی شدند.

"اصل اصلی بازسازی این بود که تا حد امکان از مواد اولیه ساختمان ها محافظت شود و به روشی معاصر به آن اضافه شود. ترکیبی از مقررات سختگیرانه حفاظت از تاریخی و الزامات فنی یک تجارت بسیار مدرن هتل بزرگترین چالش بود. ولفگانگ اوت در مورد رویکرد معماری این پروژه می‌گوید. طاق‌های قدیمی تبدیل به زیرزمین‌های شراب روستایی، خوابگاه‌های ساده که خرپا سقف تاریخی را با نور خورشید پر می‌کنند و درهای عتیقه بازسازی‌شده دقیق، یادآور زمان‌های گذشته است.

عناصر معماری مدرن و ساختمان تاریخی به طور یکپارچه یکدیگر را تکمیل می کنند و معمارانی که انتقال بین قدیم و جدید را به زیبایی هماهنگ می کنند: راهروهای باروک اواخر به طور ناگهانی در یک دیوار پرده ای گسترده متوقف می شوند. یک سالن مزرعه روستایی با طراحی مدرن رستوران مطابقت دارد و سقف شیروانی منطقه سونای بیرونی از توری فلزی مینیمالیستی تشکیل شده است.

"داهویم" (گویش "در خانه") نام رستوران داخل هتل Alte Posthalterei و پروژه اشتیاق مستاجران مارک و مانوئلا شوماخر است. هر دوی آنها مکانی برای ملاقات و سلامتی را متصور بودند که بازدیدکننده را به بازگشت دعوت می کند. خدمات دوستانه و دقیق اقامت شما را تا حد امکان آرام و دلپذیر خواهد کرد. در پایان شما احساس "dahoim" - در خانه. این رستوران منطقه بودن را مهمترین جنبه فلسفه خود می داند. بنابراین اپراتورهای هتل در همکاری بسیار نزدیک با تامین کنندگان و تولید کنندگان محلی کار می کنند.برنامه فیزیکی هتل و در صورتی که مواد تشکیل دهنده سفر طولانی تری به رستوران داشته باشند، کیفیت بالا، پایداری و رفاه حیوانات همچنان از اهمیت بالایی برخوردار است. در شوماخر "داهوم" چهار فصل و محصولات فصلی مربوطه همیشه در نظر گرفته می شود. مارک شوماخر به طور خلاصه می گوید: "آشپزی ما مخفف غذاهای خلاقانه، فصلی و با محبت است که شما را بارها و بارها شگفت زده و الهام می بخشد."

چه مشتاق لذت بردن از یک اسپرسوی عالی یا یک کوکتل در فضایی آرام باشید، چه از علاقه مندان به چای، شراب شناس یا متخصص جین باشید: هتل Alte Posthalterei بهترین گزینه را برای شما ارائه می دهد. از روز خود با گفتگوهای دلپذیر در فضای سالن یا در فضای دنج غذاخوری در فضای باز لذت ببرید و بگذارید روز با شرکتی خوب و خدمات دوستانه به پایانی دلپذیر برسد. 

  • شابیات روطان

یک قالب اقامتی متفاوت است که در آن اتاق ها محفظه های چوبی

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۱۷ ب.ظ

یک قالب اقامتی متفاوت است که در آن اتاق ها محفظه های چوبی هستند که برای استراحت با راحتی و حریم خصوصی ایجاد شده اند. الهام از مدل‌های ژاپنی به نام «هتل‌های کپسولی» است که با بافت غربی سازگار شده‌اند. کپسول‌ها به فضاهای بزرگ‌تری تبدیل شدند، با یک حمام داخلی و یک اتاق با فضایی برای دو نفر. 
این ساختمان در اصل متعلق به سال 1937 دارای نمای بیرونی کلاسیک و آرام است و در اینجا یک گاراژ قدیمی، مغازه ماشین و پمپ بنزین کار می کرد.InterContinental Dongguan اولین هتل پنج ستاره لوکس در Dongguan است که در Minying · مرکز تجارت بین‌المللی واقع شده است، که اولین مجموعه فوق‌العاده در شهر و یک مقصد تجاری نمادین در منطقه خلیج بزرگ است. این مجموعه با مساحت ناخالص بیش از 1 میلیون متر مربع و حداکثر ارتفاع 423 متر، بر خط افق منطقه CBD و کل شهر تسلط دارد.
طراحی داخلی هتل عمدتاً از عناصر محلی از جمله باغ کیوان، cyperus malaccensis، نقاشی های Lingnan و کوه Huangqi الهام گرفته است. این نمادهای فرهنگی را در یک زمینه مدرن تفسیر می کند و تصویری را به نمایش می گذارد که در آن فرهنگ زیبای Lingnan با سبک زندگی مدرن مدرن در هم آمیخته می شود.
تلفیقی از جذابیت باستانی و سبک مدرن
Dongguan مهد مهم فرهنگ چشم انداز Lingnan است. این مکانی است که فرهنگ کانتونی، فرهنگ هاکا و فرهنگ تانکا در آن ادغام و همزیستی می کنند. Cyperus malaccensis، رقص شیر، باغ کیوان، ساختمان Qilou (خانه‌های بازی) و غیره فرهنگ منحصربه‌فرد شهر آبی Lingnan را شکل می‌دهند و به Dongguan جذابیت انسانی و فرهنگی منحصربه‌فرد می‌بخشند. بر اساس بافت فرهنگی محلی، CCD سعی می کند سبک زندگی جدیدی را در هتل به تصویر بکشد و تصویر شهر را تفسیر و همچنین تجدید کند.
با یک استخر، منطقه تخلیه مشخصات پایینی دارد. سطح آب به صورت پویا با نسیم موج می زند و درخت انار، ابرهای متحرک و آسمان را منعکس می کند.
لابی از الگوی فضایی باغ کیوان، یک جاذبه تاریخی محلی معروف که از سازه‌ها و فضاهای مختلف در ارتفاعات سرسام‌آور چیده شده است، طراحی شده است. مانگنولیا، گل شهری دونگوان، به یک اثر هنری پر زرق و برق متمایز ترجمه شده و در دیوار صفحه نمایش مرکزی منبت کاری شده است.
دیوار پس‌زمینه لابی شکل موج‌دار خانه ووک‌آر (همچنین به عنوان «خانه هوئر» شناخته می‌شود)، یک خانه سنتی در منطقه لینگنان است، تا فرم فضایی را غنی‌تر کند و فرهنگ محلی را در فضا ترکیب کند. 
در کنار لابی سالن اجرایی قرار دارد. وسایل روشنایی شیک، کتاب های هنری و زیور آلات سرامیکی به فضا نشاط و تخیل می بخشند. پلکان مارپیچ منظم با خطوط منحنی سیاه، خاکستری و سفید مشخص شده است که ریتمی پویا و تجربیات بصری دلپذیری ایجاد می کند.
تعبیر هنری و سبک زندگی تصفیه شده
زبان‌های طراحی لوکس و آرام و نمادهای فرهنگی فضایی را ایجاد می‌کنند که در آن فرهنگ لینگنان و سبک زندگی نفیس مدرن در هم آمیخته می‌شوند، که ظرافت و تکامل مدرنیسم نفیس را به نمایش می‌گذارد.
رستورانی که تمام روز غذاخوری دارد، نشانه های طراحی را از نیمه آلاچیق احاطه شده توسط درختان لیچی در باغ کیوان گرفته شده است. سنگفرش سنگ خاکستری نیمه آلاچیق، آجر و کاشی در این فضا به کفپوش مرمر تبدیل شده است. علاوه بر این، طراحی عناصر را نیز استخراج می کند
مانند الگوهای پنجره و توری از معماری سنتی Lingnan. الگوهای توخالی شفافیت فضا را تضمین می کند. در همین حال، اشکال و مفاهیم منحصر به فرد ادغام شده در عناصر طراحی به ایجاد یک تجربه غذاخوری بازیگوش و لذت بخش کمک می کند.
سطح دیوار قرمز در رستوران چینی بازتاب ماسه سنگ های قرمز برجسته در باغ های سنتی Lingnan است. تکمیل شده با منظره سبز در فضای باز، دیوار قرمز قوی و فرخنده به نظر می رسد.
منبع الهام برای طراحی سالن رقص، فانوس افسانه ای در بالای کوه Huangqi است. وسایل روشنایی نور طلایی را ساطع می کنند که انعطاف پذیر و در عین حال برازنده است و یک فضای مهمانی دلپذیر ایجاد می کند.
یادآوری روزهای گذشته
شهر Dongguan به دلیل cyperus malaccensis، نوعی علف نازک دراز و نازک است که به توسعه فرهنگ محلی و صنعت تولید کمک کرده است. اتاق مهمان با اشاره به گردش باغ های سنتی Lingnan جمع شده است. دیوار پس‌زمینه سر تخته دارای مهارت‌ها و عناصر علف‌بافی محلی است که یادآور روزهای گذشته Dongguan است.
این در مرکز شهر کویمبرا، در مقابل رودخانه Mondego، در داخل منطقه میراث حفاظت شده یونسکو واقع شده است.
به دلیل موقعیت مکانی آن نقش مهمی در ظاهر چشم انداز کویمبرا دارد.
این نوع برنامه (تغییر هتل کپسولی، که در آن اتاق‌ها جعبه‌های چوبی بدون پنجره هستند) کاملاً با ساختمان مطابقت دارد زیرا تنها یکی از نماهای ساختمان دارای نور طبیعی است. 
این پروژه در سه بخش تقسیم شد:
1. خوابگاه
از آنجایی که ما در طبقه همکف سایت دارای انفجار بیرونی کم بودیم، تصمیم گرفتیم خوابگاه را رو به داخل به سمت یک سالن بزرگ توسعه دهیم. 
در این خوابگاه سه سطح با چندین حمام ایجاد شد که بعد از آن هر کپسول را با حمام خود تطبیق می دهیم.
از آنجایی که قبلاً در اینجا یک گاراژ ماشین قدیمی کار می کرد، ما فضایی عمدتاً ناهموار با ساختار آهنی مستحکم و طبقات جدید بتونی در معرض دید ایجاد کردیم. تنها با استفاده از چوب در داخل و خارج، کپسول ها را با حس ملایم تری باقی می گذاریم.
تمام گردش اطراف سالن عریض با ساختاری از رمپ های مختلف که سطوح مختلف سازه را به هم متصل می کند، قابل مدیریت است. 
از آنجایی که این خوابگاه در سطح خیابان واقع شده است، تعامل کنجکاوانه ای را با افرادی که از آن عبور می کنند فراهم می کند.
2. رستوران (منطقه اجتماعی)
در اول فضایی برای تعامل اجتماعی ایجاد شد. دارای منظره ممتاز لذت بخش از رودخانه و شهر.
از آنجایی که این منطقه یک فضای باز بزرگ بود، می‌خواستیم عناصری ایجاد کنیم که بتواند حس تنوع فضاها را بدون ایجاد محفظه‌های جدید ایجاد کند - مانند 2 بالکن داخلی/خارجی، ساختار مرکزی آشپزخانه و بار یا صحنه و آثار هنری روبروی آن. 
3. ساختمان فنی
این ساختمان جدید در قسمت پشتی اصلی ساخته شده است تا بتواند فضاهای فنی متعددی را که مورد نیاز بود در خود جای دهد و همچنین دسترسی مستقلی را از طریق تمامی طبقات اصلی ساختمان ایجاد کند.
نتیجه نهایی، حفظ معماری اصیل با معرفی عناصر معماری جدید است که فضایی منحصر به فرد را با تمرکز بر ارائه یک تجربه تئاتری و شخصی برای مهمان و مشتری ایجاد می کند.

  • شابیات روطان

بین پارک طبیعی مونتگو و دریای مدیترانه در نزدیکی شهرهای ساحلی جذاب

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۱۵ ب.ظ

بین پارک طبیعی مونتگو و دریای مدیترانه در نزدیکی شهرهای ساحلی جذاب Dénia و Jávea در کوستا بلانکا واقع شده است. این هتل پنج ستاره توسط معمار مونیکا فولادا و پروژه Fraile به عنوان مدیر پروژه طراحی شده
Beltá Frajumar در این پروژه با ساخت و مونتاژ مبلمان سفارشی شرکت کرده است و قطعات طراحی منحصر به فرد مطابق با مشخصات تعیین شده توسط پروژه طراحی داخلی را ارائه می دهد.
میز DOMO و پاف SOFT فضایی ایده آل و خوش ساخت را در سوئیت ایجاد می کنند.
کیفیت، تجمل و راحتی به عنوان جوهره یک مبلمان مدرن و بسیار جذاب برای انتقال آرامش و آرامش به میهمان بهترین نتیجه است.
میزهای چوبی جامد ENSA هویت و اصالت را به فضایی غنی و گرم می آورند تا از تجربه ای فراموش نشدنی در این بهشت ​​شگفت انگیز لذت ببرید.در منظره ای زیبا از سواحل شنی بی پایان و تپه های غلتان، مزارع قدیمی و دهکده های ماهیگیری کوچک، اکنون می توانید «آدرس ها» را پیدا کنید. این برند جدید مهمان‌نوازی که توسط یک تیم بلژیکی راه‌اندازی شده است، به مهمانان این امکان را می‌دهد از بهترین‌هایی که Algarve ارائه می‌کند، در حالی که در بهترین مهمان‌خانه‌های خصوصی اقامت دارند، لذت ببرند. پس از «کازا ام»، اولین مهمانخانه در حومه پرتغال، شرکت «آدرسس» اکنون دومین مهمانخانه خود را با نام «کاسا دویس» راه اندازی کرده است. این انبار ماهی سابق به یک خانه شهری جذاب با جذابیت جنوبی در قلب دهکده ماهیگیری Olhão تبدیل شد. سقف های بلند آرمازم سابق به این خانه فضایی روشن، مطبوع و آرام بخشیده است. از پاسیو، یک پلکان زیبا در فضای باز به تراس پشت بام منتهی می شود. جایی که می توانید نگاهی اجمالی به ریا فورموسا بیندازید و با هیاهوی دنج زندگی پرتغالی جنوبی احاطه شوید. Casa Dois توسط شرکت معماری پرتغالی برنده جوایز Atelier Rua با فضای داخلی به دقت توسط استودیو خلاق Studio Stories بازسازی شد.

 

THEADDRESSES
هنگام رزرو تعطیلات با theAddresses، علاوه بر نمونه ای زیبا از معماری، طیف وسیعی از خدمات ویژه و راهنمای انتخاب شده برای بهترین مکان های دیدنی در منطقه را نیز دریافت خواهید کرد. نتیجه سال ها اشتیاق مشترک و سفرهای فراوان به آلگاروه توسط بنیانگذاران Addresses، برت و لودویک، که اکنون مایلند تمام آدرس ها و تجربیات خود را با دوستان و مهمانان همفکر خود به اشتراک بگذارند.

با مجموعه پرتغال، برت سال ها است که بهترین شراب های پرتغالی را به رستوران های برتر بلژیک عرضه می کند. لودویک به عنوان مدیر خلاق در دنیای موسیقی و سرگرمی فعال است. آنها با هم «مجموعه مادیرا» را تأسیس کردند، مجموعه ای منحصر به فرد از شراب های قدیمی مادیرا. این دو عشق مشترکی به فرهنگ پرتغالی، طبیعت، modo de vida و البته شراب و غذاهای پرتغالی دارند.

 

CASAS
هر یک از خانه‌های موجود در آدرس‌ها داستان خاص خود را دارد و در مکانی واقعی قرار دارد. به لطف همکاری با بهترین شرکت های معماری پرتغالی و ترکیب دقیق داخلی، هر خانه در منطقه ای واقع شده است که قدیمی و جدید به هم برخورد می کنند و می توانید از راحتی یک هتل شیک لذت ببرید. هر اتاق حمام مخصوص به خود را دارد، همیشه یک محوطه بیرونی بزرگ یا باغ با استخر شنا وجود دارد و در همه جا مجموعه ای زیبا از اشیا، محصولات و کتاب ها را خواهید دید. برای لذت بردن از تعطیلات، یا بردن به خانه با خود.

Casa Um و Casa Dois در حال حاضر آماده پذیرایی از مهمانان هستند. هر دو خانه توسط شرکت معماری پرتغالی برنده جایزه Atelier Rua با فضای داخلی به دقت توسط استودیو خلاق Studio Stories بازسازی شده است.

 

Casa Dois
این انبار ماهی سابق در قلب دهکده ماهیگیری Olhão به یک خانه شهری جذاب با جذابیت جنوبی تبدیل شد. فضاهای مرتفع آرمازم سابق به این خانه فضایی سبک، مدرن و بالاتر از همه آرامش بخشیده است. این ویژگی ها و منطقه عابر پیاده اطراف آن را به مکانی عالی برای انزوا و آرامش تبدیل کرده است، در حالی که در قلب بزرگترین بندر ماهیگیری آلگاروه - دهکده ماهیگیری نمکی و روح انگیز Olhão، واقع شده است که یک ربع ساعت از فرودگاه فارو فاصله دارد. بنابراین، Casa Dois مکانی برای افرادی است که از خرید و تهیه غذاهای دریایی تازه لذت می برند.

واقع در یک دهکده ماهیگیری کار، منطقی است که خانه ها غرق در تاریخی غنی از ماهی باشند. این بازسازی توسط Atelier Rua شامل دو طبقه و دو اتاق خواب با حمام اختصاصی است. این ملک از هجوم بزرگ نور طبیعی بهره می برد که از طریق ردیفی از طاق های حفاظت شده به زیبایی وارد می شود که به پاسیو، یک واحه سبز کوچک احاطه شده با دیوارهای سفید، از جمله یک استخر غوطه ور با طراوت، دسترسی دارد. از پاسیو، یک پلکان خارجی به تراس پشت بام منتهی می‌شود، که مناظری از Ria Formosa و سقف‌های مسطح اولهائو را ارائه می‌دهد. هنگامی که خورشید غروب می کند، می توانید در آنجا شام بخورید، در حالی که زمزمه دنج زندگی پرتغالی های جنوبی احاطه شده است.

اولهائو که به عنوان پایتخت ریا فورموسا شناخته می شود، نقطه شروع عالی برای کشف این پارک طبیعی دلربا و جزایر شنی آن است. Casa Dois در 100 متری بزرگترین بازار ماهی آلگاروه و 80 متر از قایق های تاکسی تا زیباترین جزایر متروکه واقع شده است. 15 دقیقه تا فرودگاه فارو.

Casa Dois پذیرای حداکثر 4 نفر است.

  • شابیات روطان

این هتل مجلل چشمگیر نقطه ملاقات علاقه مندان به اسکی و مکانی

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۱۴ ب.ظ

این هتل مجلل چشمگیر نقطه ملاقات علاقه مندان به اسکی و مکانی عالی برای استراحت و لذت بردن از سلامتی با سونا و مناطق اسپا است.
Beltá Frajumar با ارائه مبلمانی با طراحی دقیق مانند صندلی های راحتی LASE و پاف OPOF که کاملاً با طراحی و فضای طبیعی اتاق ها ترکیب شده است در این پروژه همکاری کرده است.
انتخاب این اثاثیه اساساً با کیفیت، لوکس و راحتی این هتل اتریشی با ترکیب سبک های کلاسیک و معاصر مشخص می شود.
قسمت های مشترک و کتابخانه با صندلی های LASE و مبل COOL که با ماژولاریت های مختلف و ترکیب بندی های متنوع پارچه سفارشی شده است مبله شده است. فضا برای لذت بردن از مطالعه یا هر فعالیت تفریحی، آسایش و آرامش را تنفس می کند.ما اولین تجربه غوطه‌وری دائمی در جهان را به پایان رساندیم - که یک گالری هنری نیمه سبک، نیمه‌آب و بخشی تعاملی است.
به عنوان یک گسترش یکپارچه از بوم دیجیتال، تصاویر نوری در حال تغییر از طریق سقف، دیوار و عناصر آب فضا جریان می‌یابند و محتوای بصری را فراتر از بوم به کل سرسرا دو طبقه گسترش می‌دهند. یک اثر هنری استوانه‌ای قابل برنامه‌ریزی با ارتفاع 13 متر از آبشارهای در حال سقوط به شکل‌های متعدد در مرکز فضا و تبدیل به یک بوم متحرک زیبا برای نور، لیزر و پیش‌بینی می‌شود.
این نصب، محتوای خود را بین حالت های محیط، تماشا و تعامل، با توجه به زمان روز تطبیق می دهد. علاوه بر این، یک برنامه نظارتی مداوم به بازدیدکنندگان ستاره اطمینان می دهد که می توانند آثار هنرمندان محلی و بین المللی را تجربه کنند.
تجربه همهجانبه از یک بوم دیجیتال تعاملی 25 متری با وضوح 8k نشات می گیرد. این بوم که مطابق با ریتم انسانی طراحی شده است، نور و حرکت سیدنی را از طریق آثار هنری دیجیتال هنرمندان، انیماتورها و سینماگران داخلی و بین المللی بیان می کند.
صندلی های ERNE ظرافت و تمایز جزئیات را با تودوزی با دست دوخته شده روی ساختاری از پایه های چوبی جامد به ارمغان می آورند.من الهام گرفته‌ام که یک اثر هنری دیجیتالی را ایجاد کنم که در معماری فضا تعبیه شده است، با اتصال عناصر و تجسم کل محیط که به صورت یکپارچه کار می‌کنند، به منظور یکپارچه‌سازی و غنی‌سازی تجربه انسانی.» - بروس راموس
برای اطلاعات بیشتر در مورد کار RAMUS در تولید محتوای دیجیتال و رسانه های جدید، لطفاً از وب سایت ما دیدن کنید .مفهوم هتل Unplugged، که درهای خود را در سال 2020 افتتاح کرد، - از ابتدا - توسط The Invisible Party ایجاد شد. یکی از استودیوهای پیشرو طراحی بوتیک آمستردام. ساختمان قبلاً آنجا بود، اما هنوز به یک داستان نیاز داشت. هدف این بود که Unplugged را به عنوان توسعه روتردام مترقی معرفی کنیم. مکانی که در آن استانداردهای گذشته رها شده و نوآوری محوری است. هتل این تمرکز را بر نوآوری برای جذب گروه جدیدی از مسافران قرار می دهد. هزاره ای که کشف را با راحتی و طراحی ترکیب می کند. این گروه اغلب زندگی پرمشغله و پر استرسی دارند و به دنبال مکان هایی می گردند که واقعاً بتوانند از برق جدا شوند. حزب نامرئی وظیفه داشت این تاکید بر قطع ارتباط را به یک طراحی داخلی تبدیل کند. استودیوی طراحی با یک داستان سرایی کامل از جمله لحن صدا شروع کرد و سپس یک برندینگ کامل را راه اندازی کرد. نامگذاری و طراحی داخلی - باید پر جنب و جوش و جوان باشد. و فوق العاده رنگارنگ

 

جایی که همیشه در سمت راست تخت از خواب بیدار می شوید
«قبلاً همه چیز در مورد فضا، موقعیت و اعتبار بود. امروزه تجربه و ارتباط با یک شهر و جامعه از همه مهمتر است. علاوه بر این، فضا روز به روز گران تر می شود و به عنوان یک طراح داخلی، باید با متر مربع های موجود خلاقیت بیشتری به خرج دهید. بدون از دست دادن مشتری و گروه هدف. ما از فکر کردن خارج از چارچوب نمی ترسیم. همه چیز در مورد بازنویسی قوانین است. به لطف رویکرد تخیلی تیم، تفکر تطبیقی ​​و طراحی عملی، استودیوی طراحی توانست استفاده از فضاهای بلند و باریک تقریباً تمام ۲۸ اتاق را بهینه کند. و این منجر به خلاقیت های شگفت انگیز و هیجان انگیز شد.

مهمانان از طریق حمام وارد هر اتاق می شوند و در هر اتاق، تخت نه تنها به عنوان یک تخت، بلکه به عنوان یک محل کار، یک نقطه ملاقات یا مکانی برای شارژ مجدد عمل می کند. تخت پهنای اتاق را می‌پوشاند و در نتیجه، از یک نقطه عالی در کنار پنجره لذت می‌برد - «جایی که همیشه در سمت راست تخت از خواب بیدار می‌شوید». در نتیجه، از تمام فضا به طور موثر بدون به خطر انداختن عملکرد استفاده شد. وقتی نوبت به رنگ می‌رسد، استودیو پسته و اسطوخودوس را به‌طور متناوب با زنگ‌زدگی و سیاه انتخاب کرد. اتاق ها به گونه ای طراحی شده اند که میهمانان پس از یک روز طولانی در جاده می توانند خود را به طور کامل شارژ کنند و اقامت خود را به روش خود سازماندهی کنند.

مهمانی نامرئی همیشه دوست دارد یک چشمک و یک غافلگیری پنهان را اینجا و آنجا داشته باشد، بنابراین می توان با اشاره به داستان برند و نام هتل در تمام فضای داخلی آن را پیدا کرد - چه با طنز در طراحی، مانند یک طرح سیاه و سفید. الگوی صدای سفید تلویزیون که روی روبالشی‌ها و کف ترازو یا متن‌های مختلف روی دیوار که به «قطع برق» اشاره دارد و لامپ‌هایی که مطابق با نام فضاهای عمومی طراحی شده‌اند، دیده می‌شود.

 

مهمانی نامرئی حزب
نامرئی به رهبری بنیانگذار و مدیر خلاق ویویان ون شاگن و مدیر عامل سرواس ومهیجر، خدمات منحصر به فردی را به نام های بزرگ و همچنین مشتریان بوتیک و مسکونی ارائه می دهد. آنها در ایجاد برند و هویت محصول قدرتمندی که از انتظارات مصرف کننده به طور فزاینده انتقادی فراتر می رود، متخصص هستند. برخلاف آنچه از نام آن پیداست، کار استودیو چیزی جز نامرئی است. در طول هر پروژه - کوچک یا بزرگ - تیم به عمق مفهوم می پردازد و تمام جزئیات را زنده می کند. هر قطعه از طرح دارای لایه های بیشتری نسبت به چشم است و به سرعت باعث ایجاد لبخند و شگفتی می شود. حزب نامرئی قبلا با Hema، Patagonia، W Hotels و The Student Hotel همکاری کرده است.

 

اطلاعات اضافی
مساحت کل هتل 595 متر مربع است و ساختمان از پنج طبقه تشکیل شده است: زیرزمین، طبقه همکف و سه طبقه با اتاق های مهمان. مساحت کل زیرزمین 108 متر مربع، طبقه همکف 130 متر مربع و سه طبقه دیگر حدود 120 متر مربع مساحت دارند. ورودی، یک کافه و فضاهای مختلف کار مشترک در طبقه همکف قرار دارند. این هتل در مجموع از 28 اتاق با چهار طرح اتاق منحصر به فرد تشکیل شده است. سطح کل نوع A و B به ترتیب 13 متر مربع و 17 متر مربع است. این نوع اتاق ها بلند و باریک هستند. نوع C و D تا حدودی بزرگتر و مربع تر هستند و 24 متر مربع مساحت دارند. ورودی همه اتاق ها در قسمت حمام است. از طریق این لینک می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مهمانی نامرئی پیدا کنید.

  • شابیات روطان

هتل هودی اکتیو اند هاپینز یک اقامتگاه کاملاً جدید است که در ساحل شمالی

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۱۲ ب.ظ

هتل هودی اکتیو اند هاپینز یک اقامتگاه کاملاً جدید است که در ساحل شمالی دریاچه گاردا واقع شده است. این هتل با پیروی از مفهوم جدیدی از مهمان نوازی، ایجاد حالات مثبت و همیشه در حال تکامل توسعه یافته است.
فضاهای عمومی فضاهای
مشترک هتل روشن و کاملاً با تراس بیرونی که منظره ای به پارک زیبا دارد در ارتباط هستند. تمام «اتاق‌های» مختلف به هم متصل هستند و می‌توانند برای همه مقاصد مختلف مورد استفاده قرار گیرند، به عنوان مثال، اتاق جلسه دارای یک میز سفارشی بزرگ است که می‌تواند به عنوان میز پینگ‌پنگ یا برای صرف صبحانه در سازماندهی ماجراجویی بعدی نیز استفاده شود.

فضاهای داخلی دعوتی برای اجتماعی شدن و به اشتراک گذاشتن زمان، تجربیات و فضاها هستند، در حالی که رنگ‌ها - عمدتاً آبی و زرد - در اثاثیه و پوشش‌ها روشن و با سلیقه قضاوت می‌شوند.

قفسه‌هایی که فضاها را آلوده می‌کنند پر از کتاب‌هایی هستند که مناظر و فعالیت‌های بیرونی را نشان می‌دهند که مشتری می‌تواند در فصول مختلف انجام دهد.

بار هتل، گودی، با یک دیوار led پوشانده شده است که فعالیت های مختلف و رویدادهای ویژه ای را که در قلمرو برنامه ریزی شده است را نشان می دهد.

 

اتاق
ها اتاق ها جوهره پروژه هستند. هر یک از انواع آن ها ترکیبی از تم ها و رنگ ها است. این مفهوم مینیمال است اما با محصولات طراحی نمادین. مثلث نشان دهنده یک هدف است، عنصری که همیشه با ورزش مقایسه می شود. هر اتاق دارای بالکن وسیعی است که منظره دره را می دهد و آفتاب گرم را به داخل می دهد.

 

متریال استفاده شده :
1. سنگ Marazzi - Mystone, Ceppo di Gré در سایز 75x150 سانتی متر
2. Flos - Prentesi, String Light و Gatto
3. Louis Poulsen - چراغ دیواری AJ
4. Luceplan - چراغ
ضد تعادل 5. Moooi - Prop light
6. Zanotta - میز کناری صندلی Sella و Servomuto
7. سجاف - آخرین مدفوع
8. Pedrali - صندلی Nolita، صندلی استراحت و میز کناری
9. Knoll - صندلی بغل Bertoia

داستان را به زبان ایتالیایی بخوانید

مارازی
هتل هودی اکتیو و شادی
مارازی در نقش سنگ
نمایش گالری

+7
مایستون کریپر
مایستون کریپر
مارازی
هتل ورزشی Hoody Active & Happiness  ، در ساحل شرقی  دریاچه گاردا ، نمونه ای عالی از این است که چگونه اتصالات کاشی و الگوهای نصب می توانند به یک ویژگی طراحی برجسته تبدیل شوند.

این توسط  معمار و طراح داخلی جولیا بورتولوتی طراحی شده است که بر مفاهیم بازی، حرکت و پویایی تمرکز کرده است تا هتلی مدرن و غیررسمی ایجاد کند که حالتی بی دغدغه و مثبت را منتقل می کند.

فضاهای داخلی دعوتی برای اجتماعی شدن و اشتراک گذاری فضاها هستند، در حالی که رنگ ها - عمدتاً آبی و زرد - روشن و با سلیقه، هم در مبلمان و هم در پوشش ها مورد قضاوت قرار می گیرند.

انتخاب  کفپوش ،  ظروف سنگی چینی Mystone Ceppo di Gré در اندازه 75x150 سانتی متر ، به طرز جذابی با مفهوم طراحی مطابقت دارد و با مدرنیته هتل در تضاد است و ارتباطی با مناطق بیرونی ایجاد می کند. الگوی نصب مورب مبهم بر شخصیت پویای اتاق‌های مختلف تأکید می‌کند، در حالی که مفاصل آبی با استفاده از خطوط و مسیرها در تعدادی از ویژگی‌های تزئینی، اشاره نمادین به ورزش‌ها و بازی‌های موجود در هتل دارند.

  • شابیات روطان

هتل سیویک که بین اسپیس نیدل نمادین و محله دریاچه جنوبی که به سرعت

شابیات روطان | پنجشنبه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۱، ۰۶:۱۱ ب.ظ

هتل سیویک که بین اسپیس نیدل نمادین و محله دریاچه جنوبی که به سرعت در حال تغییر است در سیاتل واقع شده است، یک بوتیک هتل تازه بازسازی شده در گوشه خیابان هریسون و Aurora Ave N است. این هتل ورودی شمالی تونل SR99 است که اخیراً بازگشایی شده است. این ساختمان که در ابتدا متل Imperial '400' نام داشت و در سال 1962 برای نمایشگاه جهانی قرن 21 ساخته شد، با فضای داخلی مدرن و فضاهای بیرونی با روح سفر با جت، خوش بینی، و ترکیبی متمایز از سیاتل از فناوری و طبیعت، بازسازی شده است. طراحی بر اساس سبکی، سرعت، پرواز و ارتباط با طبیعت، تازه و روشن، شیک و آرام است.  

این ساختمان دگرگون شده با مساحت 27433 فوت مربع که در سه طبقه قرار دارد، از 52 اتاق مهمان تشکیل شده است. در سطح زمین یک لابی و فضای رویداد وجود دارد، در حالی که در سطح دوم 26 اتاق مهمان و یک سالن بدنسازی و در سطح سوم 26 اتاق مهمان اضافی وجود دارد. یک سالن اسکای روی پشت بام برای فاز آینده برنامه ریزی شده است. هتل اصلی در طول سال‌ها به خوبی بازسازی نشده بود، استخوان‌های اصلی معماری را پوشانده بود و برای جلوگیری از سر و صدای SR99/Aurora Ave به داخل چرخید. با تونل جدید که بزرگراه را در زیر زمین قرار می دهد، صاحبان هتل به دنبال استفاده از سطح سر و صدای کمتر و ایجاد تجربه ای در فضای باز و سرپوشیده در سطح لابی، جایی که شهر هستند، بودند.  

لابی بازسازی‌شده دارای یک راه پله شیشه‌ای جدید با آج‌های صنوبر داگلاس شناور است که مهمانان را به اتاق‌های مهمان سطح بالایی می‌برد. یک اتاق جلسه جدید در سطح زمین 1000 فوت مربع و فضای رویداد را می توان به اتاق های کوچکتر با پانل های کشویی تقسیم کرد یا برای یک رویداد بزرگ باز کرد. یک کافی‌شاپ در گوشه شمال شرقی لابی باز می‌شود و درها به عرشه چوبی باز می‌شوند که دارای صندلی‌های توکار است. در نمای بیرونی هتل، ویتمن استس با Noble Neon برای ایجاد یک تابلوی نمادین جدید نئونی کار کرد که از SR99 به سمت جنوب و محله اطراف آن قابل مشاهده است. در گوشه‌ای که اکنون برای عابر پیاده‌ها مناسب است، یک عرشه چوبی جدید به مساحت 1200 فوت مربع و فضای رویداد، هتل را تا پیاده‌رو باز می‌کند و چشم‌اندازی از شمال به محله کوئین آن پایین، مقر بنیاد گیتس، و سوزن فضایی فراتر را می‌دهد. 

در دو سطح بالا، اتاق‌های مهمان از طریق درهای زرد رنگ‌آمیزی روشن قابل دسترسی هستند، که ضرورت یک فضای داخلی به یاد ماندنی را با نیاز به یک خلوت حسی خنک متعادل می‌کند. معمار مت ویتمن می گوید: «کلید اتاق های هتل، ایجاد تعادل بین هنر و تجارت است. ما می‌خواستیم موادی را انتخاب کنیم که برای مدت طولانی دوام داشته باشند، اما حس لوکس بودن را با خود به همراه داشته باشند.» Wittman Estes همچنین مبلمان تخته سه لا را به صورت سفارشی طراحی کرد تا تاریخ اواسط قرن هتل را تکرار کند و حس گرما را به هر اتاق مهمان بیاورد. مبلمان سفارشی شامل سر تخت، میزهای خواب، میز، کریدنزا و کابینت ذخیره سازی است.  

ویتمن استس با همکاری صاحبان هتل برای ایجاد یک هتل بوتیک جدید و امروزی و همچنین برگرفته از روح اصیل معماری مدرن هتل در اواسط قرن، هتل سیویک را تغییر داد تا نور خورشید، مناظر و آگاهی جدیدی را به ارمغان آورد. از محله پر جنب و جوش اطراف جودی استس، معمار منظر، می‌گوید: «من و مت علاقه‌ای طولانی به معماری اواسط قرن داشتیم. تز دکترای من بر معماری نمایشگاه جهانی سیاتل متمرکز بود. انگار قرار بوده باشد!» به عنوان یک عمل طراحی، هم ویتمن و هم استس عمیقاً به تاریخ مسکن و مناظر مدرن اواسط قرن علاقه مند هستند و اینکه چگونه آن دوران خوش بینی و آغوش آینده و فناوری را تجسم می بخشد.  
 

  • شابیات روطان