مفید وردپرس

برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی چگونه کابین دریای سیاه را به طور خلاصه توصیف می کنید؟
کابین دریای سیاه مکانی برای فرار است،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی یک پناهگاه مخفی، جایی که می توانید خود را از هر آنچه در جهان می گذرد جدا کنید. این پناهگاهی است که با استفاده از مصالح بومی و بدون آسیب رساندن به محیط طبیعی ساخته شده است.
داستان پشت کلبه دریای سیاه چیست، الهام بخش شما برای ایجاد آن چه بوده است؟
من که در شهر به دنیا آمدم و بزرگ شدم، هنوز خیلی جوان بودم که تصمیم گرفتم به اینجا نقل مکان کنم. اینجا زادگاه پدر و مادرم و بهشت ​​مخفی من است که تمام تابستان هایم را در کودکی در آن گذراندم. من همیشه دوست داشتم یک روز به اینجا برگردم و خانه ای برای خودم داشته باشم.
وقتی تصمیم گرفتم در سال 2009 برگردم، می خواستم خانه سنتی قدیمی را که متعلق به خانواده ام بود بازسازی کنم و در آنجا زندگی کنم. با این حال، برخی از اعضای خانواده بسیار پرجمعیت ما درخواست من را رد کردند.
در حالی که رویاهایم تا حدودی از بین رفته بودند،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی تصمیم گرفتم چند سال بعد خانه کوچک خود را از ابتدا بسازم. تنها چیزی که در هنگام ساختن خانه به آن فکر کردم این بود که وقتی از محل آن خارج شد، هیچ آسیبی باقی نماند. بنابراین همه چیز خام و با دست انجام می شد، از جمله حفر پایه ها.
فضا و طراحی داخلی کابین دریای سیاه را چگونه توصیف می کنید؟
من سبک داخل خانه را مینیمالیسم گرم توصیف می کنم. من می خواستم فضایی ایجاد کنم که در آن کارکرد در خط مقدم باشد و نیازهای اولیه با موارد بسیار کمی برآورده شود و بتوانم به راحتی نمای بیرونی را از داخل خانه مشاهده کنم.
به جز دیوارهای بیرونی، من فضاهای باز ایجاد کرده ام که با جدا کردن دیوارها محدود نمی شود، که برای گرم کردن و نظافت نیز کاربردی است. ماندن در اینجا باعث می شود احساس کنید که جزئی از طبیعت هستید زیرا هیچ فاصله ای بین شما و دنیای بیرون وجود ندارد، به جز دیوارهای نازک و چوبی که به شما کمک می کند در شب زنده بمانید.
برای شما شخصاً، چه چیزی در مورد کابین سیاه دریای خاص است؟
برای من، خاص ترین چیز در مورد این کابین این است که من بخشی از یک موجود زنده هستم. از آنجایی که کل خانه از چوب شاه بلوط بومی منطقه (و بدون هیچ گونه عملیات شیمیایی) ساخته شده است، به نظر می رسد که درخت هنوز زنده است.
به خصوص در مورد این بخش از ترکیه چه چیزی را دوست دارید؟
این یکی از تنها مناطق ترکیه است که در آن حیات وحش هنوز وجود دارد - این مهمترین عنصر برای من است. احساس متفاوتی نسبت به سایر مناطق دارد - تا حدودی با جهان جدا شده است.برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی طبیعت جذاب و شیوه زندگی ساده و سنتی آن نیز آن را بسیار خاص کرده است.
با بالا رفتن از تپه ای پوشیده از جنگل شگفت انگیز به خانه می رسید. یک مسیر چوبی کوچک از کنار جاده به خانه منتهی می شود و درختی باشکوه کنار دروازه ورودی قرار دارد. در صبح، طلوع خورشید جلوی خانه را که رو به شرق است گرم می کند و آن را به مکانی لذت بخش برای نوشیدن قهوه صبحگاهی خود در سایه تبدیل می کند.
به محض ورود به خانه (که کاملا جمع و جور و کوچک است) در فضای نشیمن قرار می گیرید. روبروی در ورودی یک سرویس بهداشتی و دوش کوچک قرار دارد. در وسط یک پیشخوان آشپزخانه و تمام وسایل لازم برای آشپزی قرار دارد. مشرف به مزارع چای تراسی است که به اندازه فضای نشیمن داخل آن بزرگ و دلپذیر است. در اینجا یک میز ناهار خوری و کوسن هایی برای استراحت وجود دارد. در طرف دیگر آشپزخانه یک منطقه کاری کوچک با چشم انداز زیبا قرار دارد.
در ضلع جنوبی خانه یک قسمت نشیمن متشکل از مبل های بزرگ و راحت مشرف به جنگل قرار دارد. دو اتاق خواب در طبقه بالا وجود دارد که نمی توان آنها را به طور کامل بسته کرد اما با درهای کشویی تقسیم می شوند. یکی از اتاق ها اتاق خواب اصلی است که رو به جنگل است و وان مخصوص به خود دارد. اتاق دیگر کوچکتر است و یک تخت دونفره دارد.
به طور خلاصه خانه های داخلی را چگونه توصیف می کنید؟
hinterhouse فضایی است که طراحی و طبیعت را با هم ادغام می کند، جایی که تجمل دوباره تعریف می شود و رفاه در خط مقدم است. تحقیقات نشان می دهد که طراحی زیبا و غرق شدن در طبیعت، احساس شما را تغییر می دهد و ما می خواهیم مردم احساس خوبی داشته باشند.
داستان اینترهاوس چیست، الهام بخش شما برای ایجاد آن چه بوده است؟
شریک زندگی من قبلاً در دنیای فناوری بود و برای کار زیاد سفر می کرد، از جمله به منطقه شمال اروپا. او از معماری آنجا و نحوه ادغام یکپارچه آن با مناظر حماسی الهام گرفت. وقتی داخل بودی،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی انگار بیرون بودی. او شروع به پرسیدن این سوال کرد که چرا ما در آمریکای شمالی، به ویژه در کانادا، چنین چیزی را نداریم، و تصمیم گرفت آن را محقق کند.
او همچنین از معماری و طراحی که در کتاب‌ها می‌دید الهام گرفته بود و می‌دانست که حس خاصی در او ایجاد می‌کند اما مطمئن نبود چرا. با گذشت زمان، ایده هایی به وجود آمد و او شروع به کار با یک معمار برای ایجاد خانه های داخلی کرد.
قبل از اینترهاوس، او چیزی شبیه به کابین x امروزی داشت، ابتدا به عنوان خانه و بعداً به عنوان یک فرار آخر هفته. زمانی که اینترهاوس در دست ساخت بود، شروع به اجاره کابین داخلی اصلی کردیم و متوجه شدیم که بسیاری از مردم خواهان آن تجربه ارتباط مجدد با طبیعت و خودشان بودند، به طوری که ما شش ماه قبل رزرو می کردیم! در نهایت ما به فروش کابین داخلی اصلی رسیدیم زیرا احساس می‌کردیم در منطقه‌ای است که برای اجاره بهترین نیست و کابین x فعلی را ساختیم.
پس از مدتی که از املاک بهره برداری کردیم، متوجه شدیم چیزی کم است. ما می‌خواستیم مردم را به طبیعت بیاوریم و به آنها می‌گفتیم که چقدر مهم است، اما همچنین می‌خواستیم به آنها نشان دهیم که چقدر به عنوان یک شرکت اهمیت می‌دهیم. به جای اینکه صرفاً به بی طرفی کربن متعهد شویم، تصمیم گرفتیم کربن منفی شویم و اکنون بیشتر از آنچه می گیریم پس می دهیم. با هر مهمانی که می ماند، 10 درخت با One Tree Planted می کاریم که معادل بیش از 1500 درخت در سال برای هر یک از فضاها است.
علاوه بر آن، ما معتقدیم که در داخل خانه باید به همان زبان صحبت شود. بنابراین مارک ها و محصولاتی که ما استفاده می کنیم همگی محلی، سازگار با محیط زیست و/یا پایدار هستند. بسیاری از محصولات از شرکت The Unscented - یک تجارت مستقر در مونترال است که فقط از محصولات زیست تخریب پذیر و بطری های قابل پر کردن مجدد استفاده می کند. تمام کتانی هایی که برای رختخواب و روپوش استفاده می کنیم نیز پایدار هستند. ما می‌خواهیم جامعه‌ای از شرکت‌هایی ایجاد کنیم که اهمیت می‌دهند، به طوری که وقتی مهمانان برای اقامت می‌آیند، آن را از هر زاویه احساس کنند.
فضا و طراحی داخلی خانه های داخلی را چگونه توصیف می کنید؟
hinterhouse یک فضای طراحی شده با معماری در وسط طبیعت است که در آن درون به بیرون و بیرون به هم می رسد - خطوط تار هستند. این از 60% شیشه ساخته شده است،برنامه فیزیکی اقامتگاه بوم گردی بنابراین هنگامی که در داخل نشسته اید، مناظر شگفت انگیزی خواهید داشت، اما با گرما و راحتی داخل بودن. طراحی بسیار مینیمالیستی با برخی نشانه های ژاپنی است. ما معتقدیم که کمتر و کمتر به شما امکان می دهد احساس خلاقیت، نوستالژیک، امنیت و راحتی داشته باشید.
برای شما شخصاً چه چیز خاصی در مورد Hinterhouse وجود دارد؟
در این بخش از کانادا، ما یکی از اولین خانه هایی بودیم که چنین رویکرد پایداری را در پیش گرفتیم - ایجاد یک احساس و جامعه، نه فقط یک فضا. من احساس می‌کنم که ما با برندسازی و آنچه که برای آن ایستاده‌ایم قوی هستیم و سعی می‌کنیم با ماندن در کنار ما به مهمانان این احساس را بدهیم که دارند کار خوبی انجام می‌دهند و پس می‌دهند. در اینترهاوس، آن‌ها چیزی را تجربه می‌کنند که مقایسه آن با هر چیز دیگری سخت است - طبیعت به بهترین نحو سرزده است!
از ابتدا تا انتها، فکر نمی کنم هیچ جای دیگری مانند آن وجود داشته باشد. از کتاب مهمان دوم، آنها می دانند که در حال کاشت درخت هستند. حتی قبل از اینکه برای اقامت بیایند، می توانند در مورد خانه و آنچه انتظار دارند یاد بگیرند. در طول اقامت، ارتباط زیادی بین مدیر و مهمانان وجود دارد و حتی پس از رفتن آنها، گهگاهی که می خواهیم برگردند، پایگاه را لمس می کنیم.

 

خانه داخلیآشپزخانه و ناهارخوریخانه داخلیخانه داخلیآشپزخانهآشپزخانهآشپزخانهبخاریمنطقهی زندگیراهرواتاق های خواباتاق خواباتاق خواباتاق خواباتاق خوابحمامزمستانزمستانزمستانزمستانخانه داخلیسوناسوناسوناسوناسوناسوناخانه داخلیخانه داخلینمای هوایی
اتاق‌های داخلی و نرخ‌ها
hinterhouse یک خانه دو خوابه و یک حمام با مفهومی باز بین اتاق نشیمن و آشپزخانه است. یکی از ویژگی های مورد علاقه من در خانه دوش است که دارای یک پنجره زیبا است تا احساس کنید بیرون هستید، اگرچه در صورت تمایل می توانید آن را برای حفظ حریم خصوصی ببندید. یک شومینه مستقل و کرکره‌های چوبی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها بازی کنید تا فضای دلخواهتان را ایجاد کنید. وقتی همه آنها باز هستند، شما درست به بیابان می بینید - هیچ چیز دیگری در اطراف شما وجود ندارد. همچنین در این ملک منطقه اسپا خصوصی با سونای پنجره ای از کف تا سقف در تمام طول سال موجود است. به نظر می رسد یک خانه کوچک کوچک است!

  • شابیات روطان

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی